Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/sspers/domains/sspersia.com/public_html/language/fa-IR/fa-IR.localise.php on line 1
فروش تجهیزات آبنما

آبنما

خدمات ما

آبنمای موزیکال

شرکت سان صنعت پرشیا طراح و مجری انواع آبنمای موزیکال می باشد که با به کار گیری سیستم های کنترل پیشرفته ، آبنمای موزیکال مفرح و جذاب را ارائه می دهد.

آبنمای ریتمیک

 شرکت سان صنعت پرشیا مجری طراح مجری انواع آبنمای ریتمیک. در طراحی و اجرای ابنمای ریتمیک همزمانی ریتم آبنما با نورپردازی را داریم.

پرده آب سه بعدی

آبنمای دیجیتال سه بعدی، پرده نمایش 360 درجه ای مهیج از آب می باشد، که ریزش های کنترل شده آب، طرحها و انیمیشن های سه بعدی متعددی راشکل می دهد.

پرده آب دوبعدی

شرکت سان صنعت پرشیا طراح و مجری انواع آب نمای پرده آب دو بعدی نوشتاری حروف و اشکال در ایران .پرده آب قابلیت نشان دادن

...

آبنمای ماتریسی

شرکت سان صنعت پرشیا طراح و مجری انواع آبنماهای ماتریسی در ایران . شرکت سان صنعت پرشیا با طراحی نو و خلاق پدید آورنده زیباترین آبنماهای ماتریسی در

...

فروش تجهیزات آبنما

شرکت سان صنعت پرشیا عرضه کننده انواع نازل های برنجی ، کروم ، استنلس استیل ، کمیت ، بلند زن ، فوم ، برگی ، تاج ، کاسکد ، قارچی ، نیزه ای ،

...

سازمان ها و ادارات و شهرداری ها و مراکز مهم طرف قرارداد


Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/sspers/domains/sspersia.com/public_html/plugins/content/vote/vote.php on line 1

شرکت سان صنعت پرشیا عرضه کننده انواع نازل های برنجی ، کروم ، استنلس استیل ، کمیت ، بلند زن ، فوم ، برگی ، تاج ، کاسکد ، قارچی ، نیزه ای ، پنجه ای ، لاله ، قاصدک ، رقص ، پفکی ، اگزوز ، جامپینگ ، تابلو و بردهای مدار تغذیه و فرمان ، انواع پروژکتور های مخصوص آبنما ، کلکتورها و رینگ های حرکتی ، فیلترهای دیسکی مخصوص آبنما و قطعات و لوازم و سیستم های مدار فرمان آبنماها، طراح و مجری انواع آبنما و نور پردازی HI-TECH

انواع مختلف نازل های آبنما عبارتند از :

نازل بلند زن

نازل فواره بلند زن طوری طراحی شده است که در آن با تعبیه یک سیلندر قبل از خروجی نازل ضمن آرام کردن ستون آب از اغتشاشات بتوان ارتفاع بیشتری در خروجی دست یافت. این نازل برای آبنماهای با معماری در فضای باز مناسب است. نازل بلند زن از جنس برنجی و یا استیل ساخته می شود. نازل بلندزن قابلیت اصلاح انحراف از نصب در حدود 5 درجه را دارد.

نازل فوم

نازل فوم با توجه به نصب آسان و خروجی جذاب آن کاربرد فراوانی پیدا کرده است. خروجی این نازل برخلاف نازل کاسکد به سطح آب وابسته نیست. خروجی آن به صورت فوم و با افکتی جذاب است که در نور زیبایی اش دو چندان می گردد. نازل فوم از برنج، پلاستیک و استیل ساخته شده است. و در خروجی با سایزهای مختلف ارائه گردیده است.

نازل برگی (نازل باد بزنی)

نازل برگی یا بادبزنی دارای خروجی شبیه برگ می باشد. این خروجی به صورت کاملا آرام و بدون نویز در خروجی می باشد. جنس های نازل ها استنلس استیل، برنجی و نیکل کرم بوده و در بهترین کیفیت تولید شده اند. که در سایزهای متنوع تولید شده اند.

نازل تاج

نازل تاج یک نازل مجموعه ای است که قرار گرفتن نازل ها در ردیف های دایره ای و با خروجی متفاوت خروجی شبیه تاج را خواهد داشت. آنها با فشار داخلی مجهز شده است، با توجه به سایز حوضچه ها نازل تاج در قطر های بزرگ و کوچک در دسترس است. جنس این نازل از استیل و یا برنج می باشد.

نازل کاسکد

نازل کاسکد به طور گسترده ای در آبنماها استفاده می شود. دلیل آن نیز خروجی بسیار جذاب آن است که مخروطی از آب گازدار به نظر می رسد. نازل کاسکد از سری نازل های حساس به سطح آب می باشد که باید این موضوع را در طراحی ها در نظر گرفت. جنس نازل از برنج، و یا استیل می باشد. نازل کاسکد در دو نوع ثابت و قابل تنظیم تولید شده است. این نازل در سایز های یک اینچ تا سه اینچ تولید می گردد.

نازل قارچی

نازل قارچی ( نازل چتری ) (نازل زنگ) دارای خروجی از یک ورق از جریان آب کاملا آرام و شفاف به شکل قارچ می باشد. با توجه به اینکه نازل قارچ دارای مقاومت کمی در برابر باد بوده و پاشش آب کمی دارد بسیار مناسب برای آبنماهای داخلی می باشد. و خروجی آن به سطح آب بستگی ندارد. جنس این نازل از استیل و برنج می باشد.

نازل نیزه ای

نازل نیزه ای از سری نازل های پرکاربرد در انواع آبنما می باشد. جنس های نازل ها استنلس استیل، برنجی و نیکل کرم بوده و در بهترین کیفیت تولید شده اند. خروجی نازل مستقیم قابل تنظیم تا حدود 20 درجه در تمامی جهات خواهد. خروجی آنها در اندازه های کوچک از 4 تا 10 میلی متر و سایز بزرگ 10 تا 19 میلی متر موجود می باشند.

نازل پنجه ای

نازل پنجه ای یک نازل مجموعه ای است که ردیف قرار گرفتن نازل ها خروجی شبیه به انگشنان دست را خواهد داشت. از این نازل بیشتر به صورت سهموی استفاده می شود بنابر این بهتر است تحت زاویه بسته شود. کاربرد نازل پنجهای بیشتردر آبنماهای در فضای باز استفاده می شود و برای داشتن خروجی بهتر، ارتفاع بیش از 3 متر توصیه نمی شود.

نازل لاله

نازل لاله ( نازل کاسه ) دارای خروجی از یک ورق از جریان آب با آشفتگی بیشتر نسبت به نازل قارچ می باشد که یک خروجی سهمی وار را تولید می کند. این فواره با کاربرد در فضای باز به عنوان در ترکیب با سایر نازل ها جذابیت فوق العاده ای دارد. جنس این نازل از استیل و برنج می باشد.

نازل قاصدک

در نازل قاصدک (نازل کره ای) با تولید یک الگوی کروی و یک ستون با حجم بالا از آب (زمانی که آب می افتد) طراحی جذاب شیبه قاصدک ایجاد می شود. هر نازل آن در خروجی خود به وسیله یک دیسک، خروجی جذابی ایجاد می کند.نازل قاصدک برای استفاده در آبنماهای داخلی کوچک و بزرگ و همچنین برای فضای باز مناسب می باشد. این نازل به طور عمده از جنس استیل و برنج ساخته شده است.

نازل رقص

نازل رقص شامل مجموعه ای از نازل ها می باشد بر روی یا بیس نصب شده اندو در آن چرخش نازل فقط با استفاده فشار آب، صورت می گیرد. حرکت نوسانی نازل ها خروجی بسیار زیبایی را به شکل رقص هماهنگ و موزون فراهم می آورد. این نازل در نمونه های متنوعی تولید گردیده است از جمله: نازل رقص شیطان، نازل رقص پنچه ای، و نازل رقص کراس. جنس این نازل از برنج می باشد.

ویژگی های سان صنعت پرشیا

عرضه کننده انواع پرژکتور

عرضه کننده انواع پرژکتور های LED لنزدار IP65 و IP68 تک رنگ و RGB و پروژکتورهای دفنی ،

...

نماینده انحصاری چراغ سولار

نماینده انحصاری انواع چراغ و پروژکتور روشنایی سولار جدید و پنل های سولار انرژی (که

...

خدمات پس از فروش

پشتیبانی فنی و خدمات پس از فروش

عرضه کننده قطعات ابنما

عرضه کننده انواع نازلها و قطعات و لوازم وتجهیزات با کیفیت انواع آبنما

مشاوره و طراحی

مشاوره و طراحی سه بعدی ابنما

طراحی مدرن

طراح و مجری انواع آبنما و نور پردازی مدرن

سان صنعت پرشیا

شرکت سان صنعت پرشیا در سال 1384 به شماره ثبت 240468 توسط مدیرعامل و موسس این شرکت مهندس حقیقی که ایشان از فارغ التحصیلان معتبرترین دانشگاههای آمریکا قبل از انقلاب و فارغ التحصیل دکترای مدیریت صنایع از ایران می باشند ، تاسیس شده و در طول مدت فعالیت خود در امر طراحی و اجرای انواع آبنما و نورپردازی میادین ،پارک ها ، مجتمع های تجاری ، مجتمع های گردشگری ، بیمارستان ها ، هتل ها ، سفره خانه ها ، لابی مجتمع تجاری و مسکونی ، پاسیو و اماکن

...


Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/sspers/domains/sspersia.com/public_html/plugins/content/vote/vote.php on line 1

نمونه کارها

آبنمای موزیکال

آبنمای موزیکال

آبنمای ریتمیک

آبنمای سه بعدی

پرده آب سه بعدی

پرده آب دوبعدی

آبنمای ماتریسی

آبنمای تونل آب

آبنمای پرده آب سینمائی

آبنما با نازل بلند زن

آبنما با نازل های دوبعدی و سه بعدی دیجیتال

آبنمای سنگی

آبنمای صخره ای

آبنمای طرح گل

آبنمای طرح گل و درختی

آبنمای میدانی

آبنمای میدانی

آخرین مقالات


معماری منظر همان طراحی شهری ولی در سطح پایین است؛ معماری منظر در مورد انسان و نحوه آرامش آن بحث می کند در بیشتر تعاریف از

...

سیستم های آبیاری بارانی (Irrigation systems) :

آبياری بارانی روشي است كه آب با فشاری بيش از يك اتمسفر در درون لوله هايی جريان پيدا كرده و

...