Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/sspers/domains/sspersia.com/public_html/language/fa-IR/fa-IR.localise.php on line 1
پرده آب سه بعدی

Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/sspers/domains/sspersia.com/public_html/plugins/content/vote/vote.php on line 1

پرده آب سه بعدی

آبنمای دیجیتال سه بعدی، پرده نمایش 360 درجه ای مهیج از آب می باشد، که ریزش های کنترل شده آب، طرحها و انیمیشن های سه بعدی متعددی راشکل می دهد.


بنمای سه بعدی قابلیت پخش تصاویر رنگی با فرمت bmp را دارد، همچنین دارای سیستم کنترل همراه با صفحه نمایش تاچ رنگي، سیستم نورپردازی باینری، کیت صوت، سیستم فیلترینگ و سیستم آبگیری خودکار می باشد،. این آبنما مي تواند برای تمامی مکان های سرپوشیده و سرباز مورد استفاده قرار گيرد.این محصول در دنیا بی رقیب است چه از نظر کیفیت و چه از لحاظ قیمت. از نظر قیمت این محصول یک دهم نمونه خارجی و از لحاظ کیفیت پخش تصاویر و قابلیت دید در نور روز و بصورت كاملاً رنگی بی نظیر می باشد.

شرکت سان صنعت پرشیا مجری و طراح انواع آبنمای سه بعدی 

با استفاده از نازلهای دیجیتال دو بعدی و سه بعدی بهترین بهره را از فضای خود ببرید و بیشترین هیجان را روی آب حس کنید و شما خالق این هیجان باشید ، این نازل های منحصر به فرد که کاملا الکترونیکی کنترل می شود یک شکل رقصان از آب را ایجاد می کند و به وسیله استپ موتورهای نصب شده روی آنها می توانند در هر جهتی و با سرعت دلخواه بصورت گردان حرکت کنند.

View the embedded image gallery online at:
https://www.sspersia.com/index.php/3d-abnama#sigProId95b64d3729