Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/sspers/domains/sspersia.com/public_html/language/fa-IR/fa-IR.localise.php on line 1
مدیریت و نگهداری آب‌نما

آبنما

خدمات ما

آبنمای موزیکال

شرکت سان صنعت پرشیا طراح و مجری انواع آبنمای موزیکال می باشد که با به کار گیری سیستم های کنترل پیشرفته ، آبنمای موزیکال مفرح و جذاب را ارائه می دهد.

آبنمای ریتمیک

 شرکت سان صنعت پرشیا مجری طراح مجری انواع آبنمای ریتمیک. در طراحی و اجرای ابنمای ریتمیک همزمانی ریتم آبنما با نورپردازی را داریم.

پرده آب سه بعدی

آبنمای دیجیتال سه بعدی، پرده نمایش 360 درجه ای مهیج از آب می باشد، که ریزش های کنترل شده آب، طرحها و انیمیشن های سه بعدی متعددی راشکل می دهد.

پرده آب دوبعدی

شرکت سان صنعت پرشیا طراح و مجری انواع آب نمای پرده آب دو بعدی نوشتاری حروف و اشکال در ایران .پرده آب قابلیت نشان دادن

...

آبنمای ماتریسی

شرکت سان صنعت پرشیا طراح و مجری انواع آبنماهای ماتریسی در ایران . شرکت سان صنعت پرشیا با طراحی نو و خلاق پدید آورنده زیباترین آبنماهای ماتریسی در

...

فروش تجهیزات آبنما

شرکت سان صنعت پرشیا عرضه کننده انواع نازل های برنجی ، کروم ، استنلس استیل ، کمیت ، بلند زن ، فوم ، برگی ، تاج ، کاسکد ، قارچی ، نیزه ای ،

...

سازمان ها و ادارات و شهرداری ها و مراکز مهم طرف قرارداد


Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/sspers/domains/sspersia.com/public_html/plugins/content/vote/vote.php on line 1

عوامل مخرب محیطی مانند فرسودگی، زنگ‌زدگی و عوامل انسانی، سالانه میلیاردها دلار به تأسیسات خدماتی و رفاهی شهرهای کوچک و بزرگ دنیا خسارت وارد می‏کند و در کشور ما نیز با وجود ضعف آمارها در این باره، می‏ توان ادعا کرد، میلیاردها تومان خسارت مادی و چند برابر آن خسارات معنوی به همراه دارد.

به این ترتیب، می‏ توان موضوعاتی را جهت پیشگیری در مرحله طراحی و مدیریت به منظور نگهداری را در طراحی و مدیریت آب‏نما در نظر گرفت. به این منظور نکات زیر برای مدیریت و نگهداری یک آب‏نما در فضای شهری توصیه می‏ شود.

• پیش‏بینی ‏رفتارهای ‏احتمالی ‏شهروندان : از آنجا که کاربران آب‏نماها، شهروندان در هر گروه سنی و قشرهای مختلف فرهنگی و اجتماعی را دربرمی‌گیرد، لذا اهمیت پیش‏بینی عکس‏ العمل‏ های احتمالی نسبت به حضور آب‏نما را باید درنظر گرفت.

• بازیافت آب : آب مصرفی در آب‏نماها معمولاً از مخزنی تأمین می‏ شود که علاوه بر قابلیت تجدید، می‏ بایست امکان پاک‏سازی آب جاری شده و بازگشت به مخزن را داشته باشد.

• لجن‌زدایی : آب بنا به طبیعت خود به مرور زمان، اثراتی از لجن و لای در آب‏نماها بر جای می‏گذارد که علاوه بر مخدوش‏ کردن جنبه‏ های بصری و مورد نظر طراح، ممکن است در استفاده‏ های احتمالی شهروندان نیز از نظر ایمنی و بهداشتی ایجاد اشکال کند.

• تأمین نیروی انسانی : هرچند امروزه آب‏نماها توسط رایانه و دستگاه‏های مکانیکی که توسط یک اپراتور قابل تنظیم است، هدایت و کنترل می‏ شود، اما استخدام نیروی انسانی در فواصل متفاوت زمانی به صورت روزانه، هفتگی و یا ماهانه برای مدیریت بخش‏ هایی از آب‏نما که به بازدید مرتب نیاز دارد، می‏ت واند از مشکلات احتمالی پیشگیری کند.

ویژگی های سان صنعت پرشیا

عرضه کننده انواع پرژکتور

عرضه کننده انواع پرژکتور های LED لنزدار IP65 و IP68 تک رنگ و RGB و پروژکتورهای دفنی ،

...

نماینده انحصاری چراغ سولار

نماینده انحصاری انواع چراغ و پروژکتور روشنایی سولار جدید و پنل های سولار انرژی (که

...

خدمات پس از فروش

پشتیبانی فنی و خدمات پس از فروش

عرضه کننده قطعات ابنما

عرضه کننده انواع نازلها و قطعات و لوازم وتجهیزات با کیفیت انواع آبنما

مشاوره و طراحی

مشاوره و طراحی سه بعدی ابنما

طراحی مدرن

طراح و مجری انواع آبنما و نور پردازی مدرن

سان صنعت پرشیا

شرکت سان صنعت پرشیا در سال 1384 به شماره ثبت 240468 توسط مدیرعامل و موسس این شرکت مهندس حقیقی که ایشان از فارغ التحصیلان معتبرترین دانشگاههای آمریکا قبل از انقلاب و فارغ التحصیل دکترای مدیریت صنایع از ایران می باشند ، تاسیس شده و در طول مدت فعالیت خود در امر طراحی و اجرای انواع آبنما و نورپردازی میادین ،پارک ها ، مجتمع های تجاری ، مجتمع های گردشگری ، بیمارستان ها ، هتل ها ، سفره خانه ها ، لابی مجتمع تجاری و مسکونی ، پاسیو و اماکن

...

نمونه کارها

آبنمای موزیکال

آبنمای موزیکال

آبنمای ریتمیک

آبنمای سه بعدی

پرده آب سه بعدی

پرده آب دوبعدی

آبنمای ماتریسی

آبنمای تونل آب

آبنمای پرده آب سینمائی

آبنما با نازل بلند زن

آبنما با نازل های دوبعدی و سه بعدی دیجیتال

آبنمای سنگی

آبنمای صخره ای

آبنمای طرح گل

آبنمای طرح گل و درختی

آبنمای میدانی

آبنمای میدانی

آخرین مقالات


معماری منظر همان طراحی شهری ولی در سطح پایین است؛ معماری منظر در مورد انسان و نحوه آرامش آن بحث می کند در بیشتر تعاریف از

...

سیستم های آبیاری بارانی (Irrigation systems) :

آبياری بارانی روشي است كه آب با فشاری بيش از يك اتمسفر در درون لوله هايی جريان پيدا كرده و

...